TOLGA İLETMİŞ

İsmim Tolga İLETMİŞ. 1989 yılında Bursa/ YENİŞEHİR de doğdum. İlk öğretimimi 100 Yıl İlkokulunda, Orta öğretimimi Koç İlk öğretim okulunda, liseyi Yenişehir Meslek Lisesinde ağırlama ve gıda teknolojisi bölümünde tamamladım. Sonra Gazi Üniversitesi Aile Ekonomisi ve Beslenme Eğitimi alanında lisans eğitimimi tamamladım. Aynı alanda Orta Yaş Grubu Bireylerin Yaşlılık Dönemlerine İlişkin Beklentileri konusu ile tez yazıp master yaptım. Akabinde Eskişehir Anadolu Üni. Kamu Yönetimi Alanında farklı bir lisans tamamladım. Şuan da öğretim ve eğitim alanında araştırmalarıma devam etmekteyim.

           2012 yılından beri devam etmekte olduğum teknoloji tasarım alanınında projelerimizi öğrencilerimize ulaştırmak bu alanla ilgilenenlere yardımcı olmak amacıyla kişisel bu siteyi kurdum.

Teknoloji insanların vazgeçilmez bir yaşamın ender parçalarından biri olmuştur. Bunun engellenmesi mümkün değildir. Kişiler kendileri teknolojiden mahrum bırakmaya kalkarlarsa yanlız kalmaya mahkum olurlar. Yaşamda değişmeyen tek şey değişim kendisi olduğundan her gelişimin bir değişim fakat her değişimin bir gelişim olmadığı gerçeği nedeniyle çevremize şunu ispatlamalıyız değişimimizin her geçen gün gelişimsel anlamda olduğu ve yaşamın her noktasında katkılarda bulunduğumuzu belirtebilmeliyiz.

TOLGA İLETMİŞ

 

 

 

Bir Cevap Yazın